Prezent dla współpracowników – zegary reklamowe

Zegary reklamowe

Zegary reklamowe

Chcesz zaskoczyć swoich klientów oraz współpracowników i podarować im ekskluzywny upominek? Warto pomyśleć o prezentach dla osób, które wspierają Twoją firmę. Nie musisz czekać na specjalne okazję, jak święta, okrągłe urodziny firmy lub wysokie wyniki sprzedaży produktów. Możesz podarować upominki bez okazji. Postaw na gadżety z logo firmy, które przy okazji będą promować Twoją markę. Takie upominki pozwolą zapoznać się z ofertą firmy wielu przypadkowym osobom, które być może staną się Twoimi stałymi klientami. Wybierz ekskluzywny prezent, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych współpracowników.

Ekskluzywny prezent dla klientów firmy

Możesz ofiarować prezent tradycyjny, jak alkohol lub czekoladki. Tego typu upominki zawsze są mile widziane. Pamiętaj jednak, że Twój upominek musi się wyróżniać na tle innych. Dlatego też alkohol powinien być dobrej jakości, zapakowany w eleganckie pudełko, a na etykiecie muszą widnieć dane Twojej firmy. Słodycze natomiast nie mogą być zapakowane w plastikowe opakowania. Lepszym wyborem będą metalowe lub drewniane skrzynie i pudełka.

Zegary reklamowe dla klientów i współpracowników

Dobrym pomysłem na prezent są także zegary reklamowe dla najbliższych współpracowników, a także najbardziej lojalnych klientów firm. Możesz wybrać modele, które nadają się do powieszenia w salonie. Dzięki temu więcej osób, będzie widziało produkt z nazwą Twojej firmy. Postaw na ekskluzywne zegary reklamowe wykonane z dobrej jakości materiałów. Modne są modele, które mają tarczę wyprodukowaną z drewna. To prosty, ale bardzo elegancki produkt. Tego typu gadżety reklamowe posiadają tylko jedną ozdobę w postaci logo Twojej firmy, umieszczonego w centralnym punkcie zegara.

Firmowe upominki

Jeśli nie chcesz kupować słodyczy lub alkoholu, a zegary reklamowe nie przypadły Ci do gustu, postaw na inne firmowe upominki. Mogą to być zaproszenia na wizytę w SPA, wyjazd na weekend do hotelu lub też bilety do teatru lub kina. Są to drogie upominki, ale na pewno Twoi klienci i współpracownicy docenią ich wartość.