Krówki reklamowe- przedświąteczna promocja

Krówki reklamowe

Krówki reklamowe

Najczęściej jest tak, że firmy w okresie przedświątecznym chcą w jakiś sposób obdarować swoich stałych klientów, a nawet tych odwiedzających sporadycznie czy też zupełnie nowych. Niezależnie od tego na pewno lepiej będzie jeśli wykorzystamy niewielkie gadżety, które nie tylko mogą klientom sprawić przyjemność, ale jednocześnie nas w jakiś sposób zareklamują. Dlatego tez nikogo nie powinno dziwić to, że takie gadżety przed świętami również mają za zadanie promować przedsiębiorstwo. Na szczęście jak najbardziej da się oba te elementy połączyć w jednym gadżecie. Wystarczy tylko odpowiednio si do tego przygotować i wykorzystać na przykład niewielkie smaczne cukierki.W związku z tym krówki reklamowe będą miały charakter prezentu od przedsiębiorstwa dla klientów, a jednocześnie promocyjny wspomnianą firmę. Dlatego też nikogo nie powinno zdziwić to, że na opakowaniu cukierków znajdziemy przede wszystkim reklamę przedsiębiorstwa. Możemy jak najbardziej ograniczyć się jedynie do zamieszczenia w tym miejscu loga wraz z nazwa przedsiębiorstwa. Nie mniej jednak skoro mają to być gadżety rozdawane przed lub w czasie świąt to może warto pomyśleć o tym by znajdowała się na nich również aplikacja świąteczna.

Chodzi o to by krówki reklamowe posiadały jakiś motyw, który każdemu od razu skojarzy się z miłą świąteczną atmosferą. Rzecz jasna motyw ten może być jako po prostu element w grafice umieszczonej na opakowaniu. Jednakże na pewno nie mniej ciekawie będzie jeśli będzie on stanowił tło dla nazwy firmy umieszczonej na opakowaniu cukierków. W ten sposób będziemy mieli subtelną, aczkolwiek widoczną reklamę, a przy okazji świąteczny motyw.

Natomiast jeśli chodzi o to kiedy Krówki reklamowe rozdawać to wiadomo, że nie może to być tuż przed świętami. Najlepiej taką kampanie reklamowa rozpocząć już na kilka tygodni wcześniej. Zatem zamawiając te cukierki koniecznie trzeba zając się tym z odpowiednim wyprzedzeniem, a co więcej zamówić ich dość spora ilość. Wszak w takim czasie na pewno wiele osób po nie sięgnie. Nie może nam przecież zabraknąć świątecznych gadżetów reklamowych. Tym bardziej tuż przed świętami.