Słodycze reklamowe z Państwa nadrukiem

Słodycze reklamowe

Słodycze reklamowe

Słodycz charakteru, słodka melodia, serce przepełnione słodyczą…Ach, ta słodycz. Kojarzy się tylko i wyłącznie z czymś miłym i przyjemnym. Słodki smak zawsze jest ujmujący. Zapada w pamięć, rozbudza marzenia. A skoro tak jest, to do tej czekoladki lub ciasteczka dołączmy swój logotyp. To doskonałe narzędzie reklamowe, nie tylko dla korporacji i dużych instytucji, ale też dla małych firm. Na spotkaniu biznesowym, akcji promocyjnej, szkoleniu, w pracowniczej paczce. Słodki sposób na biznes. Czemu nie?

Festyny, pikniki, zawody, turnieje, dożynki – wszędzie tam, gdzie będzie dużo osób, sprawdzą się słodycze reklamowe. Impreza masowa to doskonała okazja do pozyskania nowych klientów. Ze względu na to, że takie imprezy organizowane są zazwyczaj wiosną i latem, nie wybierajmy słodyczy z dodatkiem czekolady. Nasz słodki gadżet musi być najwyższej jakości. Nie ma nic gorszego, niż roztopiony czekoladowy cukierek. Praktyczniejsze będą landrynki, krówki, a dla najmłodszych lizaki.

Na konferencji, spotkaniu biznesowym, szkoleniu, możemy sobie pozwolić na bardziej wykwintny poczęstunek. Czekoladki w luksusowym opakowaniu, czekolady w srebrnej owijce, będą dumnie ozdabiały stół. Nie musimy obawiać się, że czekoladowe słodycze reklamowe się rozpuszczą. Sale konferencyjne i szkoleniowe są w większości wyposażone w klimatyzację.

Specjalne okazje uczcijmy bombonierką. Urodziny, imieniny pracownika, powitanie nowego kontrahenta, Dzień Kobiet, Boże Narodzenie, Wielkanoc, a nawet Światowy Dzień Uśmiechu. Każda okazja jest dobra, by obdarować drugą osobę. Przyznacie Państwo, że bombonierka to wyjątkowo ekskluzywny upominek.

Nanosząc nadruk na słodycze reklamowe mamy pewność, że logo, napis, zdjęcie i wszystko co na tych słodyczach się znajdzie, będzie dobrze zapamiętane. Próbujmy nowych smaków, eksperymentujmy, by po kilku zrealizowanych zamówieniach wiedzieć, które z tych słodyczy smakują nam najlepiej. A jeżeli będą smakować nam, to na pewno posmakują i naszym klientom.