Kubki z nadrukiem siłą skutecznej reklamy

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Zawsze pod ręką. Pełen pobudzającej kawy lub aromatycznej herbaty budzi pozytywne skojarzenia. Kubek, bo o nim mowa, to doskonały prezent. Niewygórowana cena i praktyczne zastosowanie to powody, dla których często obdarowujemy swoich bliskich i znajomych kubkami.

Ceramika to również doskonały banner reklamowy. Kubek codziennie stoi na biurku w pracy i na kuchennym stole. Wszyscy, łącznie z użytkownikiem, mniej lub bardziej świadomie na niego spoglądają. Nic dziwnego, że kubki reklamowe to nieodłączny element niejednej kampanii reklamowej.

Co można umieścić na kubku?

Logo, zdjęcie, napis, adres firmy. Na kubku możemy ulokować wszystko, co podpowiada nam wyobraźnia. Najlepiej by kubki z nadrukiem zawierały treści utrwalające więź klienta z marką. Ważne, by prezentowane nadruki nie były nachalne i banalne. Stawiamy raczej na błyskotliwość i poczucie humoru. Nazwa firmy, obok zabawnego zdania czy rysunku, to świetny pomysł na budowanie pozytywnych relacji na płaszczyźnie marka – klient.

Siła gadżetu

Zastanawialiście się Państwo, dlaczego ceramika reklamowa cieszy się taką popularnością wśród klientów?

Po pierwsze, kubki i filiżanki są prezentem od firmy, wyrazem wdzięczności za współpracę albo zachętą do jej rozpoczęcia. Upominki, nawet te drobne, są zawsze miłe i budzą pozytywne skojarzenia.

Po drugie, kubki z nadrukiem są gadżetem praktycznym. Klient nie chowa ich do szuflady, nie odkłada w kąt – kubek zawsze się przyda. Każdy z nas korzysta przecież z tego niepozornego naczynia codziennie, w pracy i w domu.

Po trzecie, klient może być oryginalny. Niejednokrotnie, jako właściciel nietypowego kubka czuje się wyjątkowo. I nic dziwnego. Kubki reklamowe w niczym nie przypominają kubków tradycyjnych, które kupujemy w sklepie. Tutaj każdy kubek jest inny. Nietypowy design i niebanalne nadruki sprawiają, że właściciel takiego gadżetu nie musi się obawiać, że ktoś weźmie jego kubek przez pomyłkę.

Kreując wizerunek firmy nie zapominajmy, że kubki z nadrukiem są do tego znakomitym narzędziem. Zadowolony i doceniony klient to dla marki najlepsza reklama.