Kubki z nadrukiem – humorystyczne

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Kubki posiadające nadrukowane rozmaite treści należą do coraz popularniejszych gadżetów wręczanych w formie prezentu bliskim osobom. Powody takiego stanu rzeczy są dwa. Przede wszystkim kubki są przedmiotami codziennego użytku i każdy z nich korzysta, po drugie natomiast nadruki na nich umieszczone mogą nosić dowolne treści. Zamówić można dosłownie każdy napis, zdjęcie, rysunek, formę graficzną, itp. Wszystko zależy od kreatywności i pomysłowości zamawiającego. Często napisy na kubkach są humorystyczne.

Jako treść humorystyczną należy potraktować napisy, zdania, wiersze, przysłowia, itp., nawiązujące do sytuacji dnia codziennego, które wywołują uśmiech u czytającego. Treści te powinny być dostosowane do rodzaju odbiorcy. Inne bowiem treści będą śmieszyć dzieci, inne zaś – osoby dorosłe. Podobny podział wyróżnić można ze względu na płeć. Dlatego przed zakupieniem konkretnego kubka z nadrukiem, należy zastanowić się, czy napis na nim umieszczony jest odpowiedni dla osoby, której zamierza się ów kubek podarować.

Kubki z nadrukiem mogą nosić także treści humorystyczne wyrażone w formie graficznej, np. rysunkiem lub zdjęciem. W takiej sytuacji owo zdjęcie lub rysunek również nawiązują do komicznych sytuacji, czasami także zawierają przesłanie o treści moralnej, etycznej, itp. Takie połączenie funkcji rozbawiającej z moralizującą noszą liczne kubki z nadrukiem, a więc wybór jest duży. Tutaj jednak również należy wybrać taką formę graficzną, która będzie odpowiednia dla osoby obdarowanej.

Kubki z nadrukiem rozweselającym mogą także być przygotowane bezpośrednio przez osobę obdarowującą. Można wówczas, jak wspomniano, zamówić kubek o dowolnej treści, zarówno wyrażonej graficznie, jak i słownie. Treści takie najczęściej nawiązują do relacji łączących obdarowanego i obdarowującego, lub też do wspólnie przeżytych sytuacji lub wiadomych obu stronom wydarzeń. Rola rozweselająca jest tutaj pomocnicza wobec roli podkreślającej relacje.

Jak widać, wybór naprawdę jest znaczny, tak więc treści humorystyczne na kubkach noszących nadruki cieszą się rosnącą popularnością.